Jak pomóc nastolatkowi w kryzysie psychicznym,
by mu nie zaszkodzić?

Jak z nim rozmawiać?

Jak reagować, gdy dzieje się coś niepokojącego?

Rodzice nastolatków w kryzysach psychicznych poznają odpowiedzi na te i inne pytania podczas autorskiego programu: „RODZIC WOBEC NASTOLATKA W KRYZYSIE PSYCHICZNYM grupa wsparcia dla rodziców nastolatków w kryzysach psychicznych”, który przygotowała Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna nr 4 we Wrocławiu.

Grupa wsparcia trwać będzie od stycznia do czerwca i obejmie 12 spotkań: 17, 31.01; 14, 28.02; 14, 28.03; 11, 25.04; 09, 23.05; 06, 20.06

Spotkania będą odbywały się w poniedziałki co dwa tygodnie w godzinach 16:00 – 18:00 w siedzibie Poradni przy ul. Jemiołowej 59.

Zapraszamy Rodziców nastolatków w wieku 11-19 lat.

Grupa jest miejscem, gdzie rodzice uzyskają pomoc w zrozumieniu swojej sytuacji, w odbudowaniu równowagi emocjonalnej, w określeniu kierunku rozwoju własnego i całej rodziny.

W celu zakwalifikowania do grupy konieczne jest odbycie wstępnej konsultacji (osobiście lub telefonicznie) z osobą prowadzącą. Konsultacja służy wstępnemu rozpoznaniu problemu oraz oczekiwań osoby, która zgłasza chęć udziału w grupie.

Zapisy przez sekretariat Poradni: 71 798 68 30 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: iwona.pawlikowska@wroclawskaedukacja.pl

Podczas zapisów prosimy podać: imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz klasę i szkołę, do której uczęszcza dziecko.

Prowadząca grupę: Iwona Pawlikowska – certyfikowana psychoterapeutka, trenerka i pedagog, posiadająca doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej oraz w pracy z grupami.

Grupa wsparcia dla rodziców nastolatków w kryzysie psychicznym.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij