Joanna Klekowska

email: Joanna.Klekowska@wroclawskaedukacja.pl

Justyna Gembka

email: Justyna.Gembka@wroclawskaedukacja.pl

Magdalena Paszkiewicz

email: Magdalena.Paszkiewicz@wroclawskaedukacja.pl

Magdalena Bas

email: Magdalena.Bas@wroclawskaedukacja.pl

Anna Bartczak

email: Anna.Bartczak@wroclawskaedukacja.pl

Joanna Benetkiewicz

email: Joanna.Benetkiewicz@wroclawskaedukacja.pl

Anna Bil

email: Anna.Bil@wroclawskaedukacja.pl

Patrycja Bogusz

email: Patrycja.Bogusz@wroclawskaedukacja.pl

Katarzyna Kowiel-Bombała

email: Katarzyna.Kowiel-Bombala@wroclawskaedukacja.pl

Adrianna Bzymek

email:Adrianna.Bzymek@wroclawskaedukacja.pl

Joanna Cygal

email: Joanna.Cygal@wroclawskaedukacja.pl

Jadwiga Czaja

email: Jadwiga.Czaja@wroclawskaedukacja.pl

Malwina Drzewiecka

email: Malwina.Drzewiecka@wroclawskaedukacja.pl

Danuta Grabowska

email: Danuta.Grabowska@wroclawskaedukacja.pl

Bernadetta Habrzyk-Grajewska

e-mail: Bernadetta.Habrzyk-Grajewska@wroclawskaedukacja.pl

Anna Iwanina

email: Anna.Iwanina@wroclawskaedukacja.pl

Kinga Jamirecka

email: Kinga.Jamirecka@wroclawskaedukacja.pl

Elżbieta Jonik

email: Elzbieta.Jonik@wroclawskaedukacja.pl

Marta Kwaśniewska

email: Marta.Kwasniewska@wroclawskaedukacja.pl

Anetta Lazarowicz

email: Anetta.Lazarowicz@wroclawskaedukacja.pl

Agnieszka Lisik

email: AgnieszkaMaria.Lisik@wroclawskaedukacja.pl

Joanna Łapińska

email: Joanna.Lapinska@wroclawskaedukacja.pl

Grażyna Maik

email: Grazyna.Maik@wroclawskaedukacja.pl

Barbara Piechota

e-mail: Barbara.Piechota@wroclawskaedukacja.pl

Iwona Pawlikowska

email: Iwona.Pawlikowska@wroclawskaedukacja.pl

Monika Smajek

email: Monika.Smajek@wroclawskaedukacja.pl

Irena Jaroszuk-Szczur

email: Irena.Szczur@wroclawskaedukacja.pl

Agnieszka Trzcionka

email: Agnieszka.Trzcionka@wroclawskaedukacja.pl

Małgorzata Wajda

email: Malgorzata.Wajda@wroclawskaedukacja.pl

Joanna Wieczorek

email: JoannaMonika.Wieczorek@wroclawskaedukacja.pl

Anna Wiśniewska

email: Anna.Wisniewska@wroclawskaedukacja.pl

Alicja Vesely

email: Alicja.Vesely@wroclawskaedukacja.pl

Beata Ziółkowska

email: Beata.Ziolkowska@wroclawskaedukacja.pl

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij