PRZYDZIAŁ REJONÓW W PPP nr 4 NA ROK SZKOLNY 2020/2021 GABINETY PORADNI

Siedziba ul. Jemiołowa59

tel. 71 798 68 30
Katarzyna Kowiel-Bombała – psycholog wew. 203
Anetta Lazarowicz – pedagog wew. 144

Placówka Ulica
P 11 Stanisławowska 38-42
P 22 Stanisławowska 90
P 59 Narcyzowa 6
P 61 Gajowicka 199
P 88 Szczęśliwa 9/11
P 89 Oporowska 1
P 93 Grochowa 15
P 104 Niedźwiedzia 26-28
P 117 Fiołkowa 9a
P 131 w ZSP 9 Solskiego 13,Wiejska 9
P 141 Hallera 77a
P niepubliczne Cogito Monterska 4
P Publiczne Prymusek Żelazna 57
P Sióstr Salezjanek Stanisławowska 46
P Małe Wielkie Skarby Skarbka 3
P Publiczne Akademia Bajkowa Dolina K.Darwina 19
PP Bim-Bam-Bom Legnicka 55/u3
P Ochronka 2 Zagony 61
P Wrocławskie Skauty III Samborska 14a
Niepubliczny PP Seedlings Stolarska 2/1
P Mały Podróżnik Ul. Mokronoska 2a

tel. 71 798 68 30
Magdalena Bas – psycholog/pedagog wew. 208
Beata Ziółkowska – psycholog wew. 201
Iwona Pawlikowska – pedagog wew. 201

Lp Placówka Ulica
1 P 94 Grabiszyńska 147
2 P 96 Aleja Pracy 29a

Jadwiga Czaja – psycholog wew. 202
Patrycja Bogusz – pedagog wew. 205
Magdalena Bas – psycholog/pedagog wew. 205

Placówka Ulica
P 31 Kolbuszowska 6
P 95 Lwowska 30

tel. 71 798 68 30
tel. 71 798 68 30
Beata Ziółkowska – psycholog wew. 201
Iwona Pawlikowska – pedagog wew. 201
Magdalena Bas – psycholog/pedagog wew. 208
Anna Iwanina – pedagog wew. 208
Patrycja Bogusz – pedagog wew. 205
Jadwiga Czaja – psycholog

Placówka Ulica
SP 15 w ZSP 9 Solskiego 13
SP 25 w ZSP 15 Stanisławowska 38/44
SP 43 Grochowa 36/38
SP 68 Szczęśliwa 28
SP 82 Blacharska 13
SP 109 Inżynierska 54
SP 120 w ZS 12 Białowieska 74a
SP ARKA Stalowowolska 24
Niepubliczna SP Montessori Aleja Pracy 24
SP Tikkun Olam Jemiołowa 57
SP Językowa Parnas Zielińskiego 38
SP 3 Bobrza 27
SP 5 Jelenia 7
Autorska SP GALLILEO Fabryczna 13

tel. 71 798 68 30
Grażyna Maik – psycholog wew. 202
Anna Wiśniewska – pedagog wew. 202
Danuta Grabowska – psycholog wew. 207
Jadwiga Świlak – pedagog wew. 207
Magdalena Bas – psycholog/pedagog wew. 208

Placówka Ulica
SP 5 kl. V-VIII Jelenia 7
SP 3 kl. V-VIII Bobrza 27
SP 15 w ZSP 9 kl. V-VIII Solskiego 13/ Morelowskiego 43
SP 25 w ZSP 15 kl. V-VIII Stanisławowska 38/44
SP 68 kl. V-VIII Szczęśliwa 28
SP 82 kl. V-VIII Blacharska 13
SP 109 kl. V-VIII Aleja Pracy 24
SP 43 kl.V-VIII Grochowa 36/38
SP Arka kl. V-VIII Stalowowolska 53
SP Tikkun Olam kl. V-VIII Jemiołowa 57
SP 120 w ZS 12 kl. V-VIII Białowieska 74a
SP Językowa Parnas kl. V-VIII Zielińskiego 38
Niep. SP Montessori kl. V-VIII Aleja Pracy 24
LO V Kuronia 14
LO XXXII Białowieska 74a
SP dla dorosłych nr 1 Swobodna 71/73
ZSB (ZSZ 4, T XI, Branżowa Szkoła I st. Nr 4) Grabiszyńska 236
LO VII Krucza 49
Autorska SP GALLILEO Fabryczna 13
Niepubliczne LO Sollers Ostrowskiego 30b
Magdalena Bas – psycholog tel. 71 798 68 30 wew. 205 gabinet w siedzibie Poradni rejon siedziby Poradni

Joanna Klekowska – logopeda
tel. 71 798 68 30 wew. 101

Justyna Gembka – neurologopeda
tel. 71 798 68 30 wew. 204

Magdalena Paszkiewicz – logopeda wczesnokliniczny
tel. 71 798 68 30 wew. 102

Gabinety terenowe

Agnieszka Lisik – psycholog
Teresa Dzikowska – pedagog
71 798 68 30 wew. 147

Placówka Ulica
SP 33 Kolista 17
SP 75 z oddz.integr w ZS 21 Ignuta 28
SP 28 Grecka 59
ZS 21 (SP 116) Ignuta 28
SP 22 w ZSP 20 Karpnicka 2

Marta Kwaśniewska – psycholog
Małgorzata Wajda – pedagog
71 798 68 30 wew. 146

Placówka Ulica
SP 26 w ZSP 12 Suwalska 5
SP 27 w ZSP 10 Rumiankowa 34
SP 51 Krępicka 50
SP AMS Stabłowicka
MOS 2 (SP 86) Kielecka 51

Joanna Benetkiewicz – psycholog
Aleksandra Porębiak – psycholog
Barbara Piechota – pedagog
71 798 68 30 wew. 141
Anna Bil-Przybył – psycholog
Anna Bartczak – pedagog
71 798 68 30 wew. 143

Placówka

Ulica

P 8 z oddz. integracyjnymi Suwalska 5
P 10 Starogajowa100, Piotrkowska 9
P 15 Wolska 9/Prochowicka 21
Przedszkole 20 Karpnicka 2
P 24 w ZSP 14 Częstochowska 42
P 62 Stabłowicka 97
P 66 Łączna 1-5
P 69 w ZSP 10 Rumiankowa 34
P 113 Lotnicza 22
P 150 Ignuta 30
P Niepubliczne Bajka Kłodnicka 22
Niepubliczne Pastelowe Przedszkole przy Parafii Pilczycka 139
Językowy PP Łobuziaki Fromborska 12
PP Piastusiowa Chatka Pilczycka 25
P Galileo Starogajowa 66-68
PP Bolek i Lolek Ignuta 28
Złote Przedszkole Małopolska 5
PP Akademia Delfinka Augustowska 31
PP Akademia Puchatka Lubelska 106
PP Czerwony Kapturek Sarbinowska 19-21
Przedszkole publiczne Smerfowa Załoga Mokrzańska 35
Integracyjny PP Bingo Rezedowa 50
Przedszkole Publiczne Pod Wierzbami Stabłowicka 95
Europejskie Językowe Przedszkole Klub Kubusia Puchatka VIII Rajska 69
SP 95 Starogajowa 66-68
P Pod Poziomką Brodzka 143
PP Latawiec Junacka 2
P 26 Aleja Śląska 1

 

Gabinet psychologiczno-pedagogiczny w SP nr 113 przy ul. Zemskiej 16c Beata Minta – psycholog Joanna Cygal – pedagog 71 798 68 30 wew. 148
Placówka Ulica
SP Mistrzostwa Sportowego JUNIOR Słubicka 29/33
ZS 6 (SP 103, LO XXX, Technikum 14) Nowodworska 70/82
ZS 3 (LO XXIX, Technikum 16, Szkoła Policealna 17) Szkocka 64
SOSW 1 (SP 89, grupy rewalid.-wychowawcze)
Technikum TEB Edukacja Wagonowa 12
SP 113 kl. VI-VIII w ZSP 1 Zemska 16c
  Gabinet psychologiczno-pedagogiczny w SP nr 113 w ZSP 1 przy ul. Zemskiej 16 c Joanna Kasprzyk – psycholog Joanna Wieczorek – pedagog 71 798 68 30 wew. 149
Placówka Ulica
SP 65 w ZS 20 Kłodnicka 36
SP 113 kl. I-V w ZSP 1 Zemska 16c
OSM nr 3 I st. w ZS 20 Kłodnicka 36
SP 24 w ZSP 14 Częstochowska 42
SP 118 Bulwar Ikara 19

Bernadetta Habrzyk-Grajewska – psycholog
Joanna Łapińska – pedagog
71 798 68 30 wew. 206

Placówka Ulica
SP 38 w ZSP 2 Horbaczewskiego 61
SP Pol-Niem. Marcina Lutra 2-8
P 5 Dźwirzyńska 3
P 58 Strzegomska 322/Szkocka 64b
P 84 w ZSP 2 Horbaczewskiego 61
P 110 Gołężycka 4a
P 123 Wojrowicka 3
P 133 w ZSP 1 Zemska 16c
P 148 Rogowska 18a
P First Step Academy Metalowców 27
P niepubliczne Omnibus Stanów Zjednoczonych 88
P Mały Mistrz ll Fabryczna 10
PP Fikoland Bulwar Ikara 28a
P Bajkowe Nutki Wołowska 12
PP Wspólny Świat Trawowa 41/1
P. Smerfowa Załoga Mokrzańska 35
Przedszkole Technoludek Duńska 9
Niepubliczny PP „Przyjaciele Żyrafy” Budziszyńska 37/1a
Przedszkole Publiczne Łobuziaki ul. Szwedzka 19abc
Niepubliczne Przedszkole Mały Mistrz Drzewieckiego 59
Klub Malucha Happy Kids Trawowa 34
Przedszkole Prymusek II Bajana 62
P 64 w ZSP 7 Koszykarska 2/4
P 122 Kłodnicka 23
P Horyzonty Wyobraźni Ojców Oblatów 1
PP Sowia Akademia Legnicka 72
PN Kolorowe Kredki Strzegomska 140a
ORE dla Wyjątkowych Dzieci Horbaczewskiego 24
P IBMek Muchoborska 16
P 63 Horbaczewskiego 27
Klub Malucha Serduszkowo Dziwnowska 2
Kids & Co. 2 Szybowcowa 2

Alicja Vesely – psycholog
Maria Dajdok – pedagog
71 798 68 30 wew. 145

Placówka Ulica
SP 37 Sarbinowska 10
SP 19 w ZSP 7 Koszykarska 2/4
LO VI Hutnicza 45
LO XV Wojrowicka 58
NSP Inspiracja Barskich 33/LU U2
SP Specjalna Wspólny Świat Wojrowicka 58

Kinga Jamirecka
gabinet w LO XV ul. Wojrowicka 58

 Elżbieta Jonik – neurologopeda
gabinet w LO XV ul. Wojrowicka 58
rejon gabinetów terenowych Poradni

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij